7 põhjust, miks kasutada WordPress’i ettevõtete arengus

Igale juhile on ettevõtlusega tegeledes oluline kulude kokkuhoid ja administreerimise lihtsus. Räägime lähemalt miks just WordPress’ile ehitatud koduleht on ettevõtete arengus olulisel kohal. Loe edasi ja avasta, miks just WordPress on parim lahendus sinu ärile.

Kasutajasõbralikkus

Läbimõeldud ja terviklik disain, mobiilisõbralikkus ja laadmiskiirus – online äriga alustades on tavaline uskumus, et läbimõeldud ja terviklikku kodulehete või e-poodi ei saa väikeettevõte endale lubada. Kuid nii nagu on oluline Teie tavapoe välimus ei saa sellest mööda ka e-poe puhul. WordPress on vabavaraline sisuhaldussüsteem (CMS), mis on ääretult kasutajasõbralik ning mida kasutavad ka suurettevõtted nagu TechCrunch, Best Buy ja Xerox.

Populaarsus

Tänu kasutajasõbralikkusele on tegemist populaarseima CMSiga maailmas, mida kasutavad üle 20% veebilehtedest ja mis kuulub iga veebiarendaja standardite hulka. Süsteemi mugavus teeb lihtsaks ka selle haldamise ettevõtte siseselt.

Kogukond

Läbi populaarsuse on WordPress’i ümber aastate jooksul kerkinud ka kogukond tänu millele adresseeritakse probleeme ja vigu süsteemis väga kiirelt. Lisaks on võimalik piisava inglise keele oskuse korral leida suuremale osale küsimustele kiirelt lahendus.

Turvalisus

WordPress on kindlasti üks turvalisemaid CMS’e turul. Platvormi uuendatakse regulaarselt ja lisaks on võimalik installeerida oma lehele mitmeid pluginaid, mis pakuvad lisakaitset ja võimaldavad laiendada kodulehe mitmekülgsust ning kasutusmugavust.

Laialdane lisafunktsioonide hulk

Lugematute võimaluste hulgas on näiteks otsingumootori optimeerimine (SEO), Google Analytics, Google Tag Manager ja palju muud. Andmete kogumine ja kolmanda osapoole programmidega integreerimine on tehtud võimalikult mugavaks.

SEO

Näiteks pärast Google’i algoritmide uuendust, mis muutis  veebilehe kiiruse ja mobiilisõbralikkuse ka SEO küsimuses veel olulisemaks, on WordPress veebilehel vajalike muudatuste sisse viimiseks üks mugavamaid tööriistu. Kodulehe AMP versiooni on võimalik testida ja üles seada läbi lihtsa plugina.

WordPress on siin, et jääda

WordPress’i kaubamärk kuulub 2010. aastast  WordPress Foundation’ile. Mittetulundusrganisatsioonile, mis seisab platvormi arengu eest ja koondab enda alla selle keskseid arendajaid. Süsteemi looja Matt Mullenweg näeb platvormi tulevikus üha rohkem laienemas sotsiaalsel, mobiilsel ja aplikatsioonide suunal.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest ja teenustest mida pakume, siis palun kirjutage [email protected] ning arutame Teie projekti detailsemalt.