Ameerika talendi veerandfinalisti Nina Burri uus veebilahendus

Üks viimase aja põnevamaid projekte oli luua veebileht Amerca’s Got Talentist tuntuks saanud Nina Burrile, kellega oli rõõm koos töötada. Presenteerime uhkusega tema uut kodulehekülge oma portfoolios.

Nina Burri, kes on Euroopa publikule juba aastaid oma meeliülendavate show’dega rõõmu pakkunud, emigreerus 2014 aastal Ameerika Ühendriikidesse. Tema mitmekülgsed ning peensusteni lihvitud kehaväänamise- ja akrobaatika etteasted viisid ta America’s Got Talent’i lavalaudadele. Ka Eesti vaatajate hulgas populaarses teleshows jõudis Nina finaali. Nüüdseks reisib ta oma akrobaatikaetendustega üle maailma, teeb kaasa mitmesugustes filmides ja on kaunistanud ka moeajakirja Vogue veerge.

Nii vastutusrikka ülesande ees teadsime, et vaid parim disainilahendus saab vahendada tema esinemiste ilu. Püstitatud lähteülesandeks oli luua Ameerika turule visuaalselt haarav ja tema esinemiste graatsiat edasi andev veebilehekülg, mille põhieesmärgiks oli suurendada tema broneeringute arvu online’is.

Protsessis oli suur osa mitmekülgse sisu välja valimisel, kohandamisel,  mitmete kavanditega eksperimenteerimisel ja erinevate disainide testimisel,  jõudmaks viimistletud lõpplahenduseni. Lehekülg on loodud pilku haarama nagu tema esinemised. Elementidest saab kodulehe juures kindlasti esile tõsta sammhaaval ilmuva logo ja parralax effekti, mis annab lehekülje visuaalidele ruumilisuse.

Tegemist oli väga huvitava projektiga, kus läbi koostöö sündis haarav disainikeel. Soovime Ninale edu tema karjääris ja loodame teda varsti ka Eestimaa lavalaudadel näha.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest ja teenustest mida pakume, siis palun kirjutage [email protected] ning arutame Teie projekti detailsemalt.