64door Factory. Majandustarkvara integreerimine

Klient

64door Factory on uste valmistamisega tegelev ettevõte, mis toodab luksuslikke uksi taskukohase hinnaga. Tooted valmistatakse lääne-Aafrikas ning tarnitakse üle kogu maailma. Uksemeistrid on oma ala parimad eksperdid, kes loovad kirega uksi, mis on praktilised, funktsionaalsed, kuid ühtlasi ka silmailu pakkuvad.

Iga uks valmistatakse spetsiaalselt vastavalt kliendi soovidele ning tellija saab oma tootmises oleva ukse tootmisprotsessi jälgida algusest lõpuni välja.

Eesmärgid

Projekti peamine eesmärk oli 64door Factory´le kodulehe valmistamine, mis võimaldaks inimesel vastavalt oma eelistustele tellida spetsiaalselt tema jaoks valmistatud uks.

Teine lähteülesanne oli hästitoimiva e-poe tegemine. Oluline oli luua süsteem, mis võimaldaks majandustarkvara integratsiooni lehel.

Mis me tegime

Lõime koduleheküljele nn „ukse valmimise funktsiooni“, mis juhatab kliendi samm-sammult oma unistuste lõpp-produkti ehk tellitava ukseni. Klient saab valida ukse materjali, disaini, värvi ning isegi selle, kas ukselink peaks asuma vasakul või paremal pool ust. Ühtlasi saab klient tellitava ukse mõõdud ise teatada või tellida koju eksperdi, kes seda tema eest teeks.

Lõime kodulehekülje selliselt, et seda oleks hea ja mugav kasutada ka mobiiltelefoniga.

Kodulehe keskmesse seadsime hästitoimiva majandustarkvara integreerimine Directo. See innovaatiline lahendus võimaldab ettevõttel operatiivselt omada head ülevaadet kõikide tellimuste kohta. Kõik sooritatud ostud kuvanduvad automatselt Directo majandustarkvaras, mistõttu on tellimuste täitmine, nende haldamine ettevõttele lihtne ning probleemivaba.

64door Factory. Majandustarkvara integreerimine
64door Factory. Majandustarkvara integreerimine