Delfi – Värsked uudised Eestist

Delfi on Eesti suurim uudisportaal ja Pineparks teinud seal tööd kasutajakogemuse disaini parandamiseks. Tulemused on olnud väga positiivsed ja Delfi kasutajad on oma tagasisidega väga rahul.

Pineparks tegi kommentaarilehe ja kommentaari sektsiooni kasutajaliidese disaini lihtsamaks. See tähendab, et Pineparks on teinud muudatusi, mis teevad selle kasutajatele lihtsamaks ja mugavamaks jätta ja lugeda kommentaare. Näiteks võib Pineparks olla lisanud selgemad navigatsioonilinkid, et kasutajad saaksid kiiremini leida täpselt seda, mida nad otsivad, või lisanud lihtsama viisi kommentaaride sorteerimiseks ja filtreerimiseks. Pineparks võib olla ka muutnud kommentaaride esitamise vormi lihtsamaks ja intuitiivsemaks, et kasutajad saaksid oma mõtteid kiiremini ja lihtsamini jagada. Kõik need muudatused teevad kasutajaliidese disaini lihtsamaks ja kasutajatele mugavamaks, mis võib suurendada ka nende tegevust ja osavõttu kommentaaridega seotud tegevustes.

Kokkuvõttes on Pineparks teinud Delfi uudisportaalis suurepärast tööd kasutajakogemuse disainimisel ja selle tulemusena on portaal muutunud.