Helion. Koduleht Šveitsi suurima päikeseenergiasüsteemidega tegelevale ettevõttele.

Klient

Helion on Šveitsi suurim ning tuntuim päikeseenergiasüsteemidega tegelev ettevõte. Firma tegeleb päikesepaneelide, soojuspumpade ja energiasalvestite arendamisega ning paigaldamisega. Olles tööandjaks rohkem kui sajale inimesele, katab Helion oma kontoritega kogu Šveitsi.

Eesmärgid

Meie eesmärgiks oli koostöös kliendiga luua koduleht, mis kuvab põhjalikku informatsiooni päikeseenergiasüsteemidest ja suunab kliendid hinnakalkulaatorit kasutama. Lisaks peab koduleht olema ka lihtsasti hallatav Helioni tiimi poolt. Leht on mõeldud nii eraisikutele kui ka suurematele firmadele koostöö eesmärgil. Tähtsalt kohal oli tagada ülevaade tehtud töödest ja mugav filtrisüsteem.

Mis me tegime

Värskendasime kodulehe disaini ja arendasime lehe WordPressi platvormil mugavalt hallatavaks. Lehel on puhas ning ühtne disain, mitmekeelsus ning sujuv kasutajakogemus olenemata ekraani suurusest. Lehele on lisatud Chat keskkond kiireks abi saamiseks ning tekkivate küsimuste lahendamiseks. Tehtud tööde lehele lõime filtrisüsteemi millest saab otsida ning leida kõikide tehtud tööde pilte, infot ja asukohta. Valmis kodulehte saad vaadata siit www.helion.ch