wp plugin development services in UK

homegate.ch WP plugini arendus

Klient

Meie kliendiks oli Baseli saksakeelse ajalehe Basler Zeitung (tuntud, kui BaZ)  online uudisteportaal bazonline.ch. Ajaleht kuulub Basler Zeitung meediale, kes annab välja  päevalehte Baslerstab.

Eesmärgid

Luua WordPressi plugin homegate.ch otsingule.

Välja arendatav pluginat pidi olema võimalik kasutada ka teistel lehekülgedel ning selle disaini pidi olema võimalik adapteerida lähtuvalt veebilehest. Veel arendasime välja informatiivse veebilehe http://immo.baz.ch/ , kus WordPressi plugin samuti kasutust leiab.

Selleks, et kasutajal oleks võimalik saada rendiga seonduval otsingul ülevaade erinevatest võimalustest ja pakkumistest ning samuti ka ostuga seonduval otsingul,  oli vajalik otsingust sõltuv külgriba. Kogu funktsionaalsus pidi olema intuitiivne andmaks kasutajale võimaluse kergelt ja mugavalt salvestada ja edastada linke, liikuda erinevate kinnisvara valikute vahel. Lisaks pidid valikud pakkuma unikaalseid lehekülgi kinnisvara objektile ja mitmele objektile.

Lähemalt arendusest

Meie fookuseks olid lõpp-kasutaja vajadused ja lahenduse mugav adaptsioon kliendi mitmetel veebilehtedel.

Arendasime plugina, mis kasutab homegate.ch API’t, et sooritada reaalajas otsinguid erinevate kinnisvaraobjektide vahel. Plugin imiteerib homegate.ch otsingu funktsionaalsust, millele lisandusid täiendatud otsingu laiendid. Peamine otsinguväli uue plugina juures toetab mitme otsingutermini korraga kasutamist ja pakub kasutajale konkreetsest otsingust lähtuvaid automaatseid otsingutermineid. Plugin loob nn. “pretty links’e” ühel lehel kuvatavatele kinnisvaraobjektidele (näiteks). Funktsioon on oluline SEO seisukohast ning võimaldab lisaks linke mugavamalt jagada. Loodud plugin toetab veebilehekülgede mitmekeelsust.

Tulemus

SEO ja kasutajasõbralik plugin, mida on võimalik mugavalt kasutada erinevatel veebilehtedel. Loodud lahendus annab kliendi brändile lisaväärtust ja integreerub lihtsalt erinevate veebilahendustega pakkudes lõppkasutajale kiiret ja meeldivat kasutajakogemust.

homegate.ch WP plugini arendus
homegate.ch WP plugini arendus