Puukeskus. Directo Laotarkvara integreerimine

Klient

Puukeskus on Eesti juhtivaid ehituspuidu ja puidupõhiste ehitusplaatide hulgimüüjaid juba aastast 1996. Alates 2014. aastast on Puukeskus osa Põhjamaade suurimast ehitusmaterjalide müüjast DT Group, mis kuulub maailma suurima torustike ja küttesüsteemide tootja Wolseley kontserni. DT Group´il on Taanis, Norras, Rootsis, Soomes ja Eestiga kokku 260 müügikohta, kus töötab üle 6000 töötaja.

Eesmärgid

Luua mugavalt kasutatav B2B online pood (disain ja arendus), kus oleks võimalik lihtsalt tooteid sirvida ja tellimus esitada. E-pood pidi olema integreeritud majandustarkvarasüsteemi Directo’ga, küll aga ei olnud vaja maksesüsteemi. Lisaks oli tuleviku silmas pidades tähtis, et e-pood oleks lihtsalt uuendatav ja hallatav. Rahvusvahelisse kontserni kuuluvale ettevõttele oli samuti oluline veebilehe mitmekeelsus ja mobiilisõbralik disain.

Mis me tegime

Lõime Puukeskuse veebilehele uue, värske disaini ja arendasime WordPressi platvormil mugavalt kasutatava e-poe.

Ekommertsplatvorm on ehitatud kasutades Woocommerce’i liidest, mis on üks turvalisemaid  ja populaarseimad arendamaks WordPressi kaubandusplatvorme.

Mobiilisõbralik veebileht on üles ehitatud kasutades mooduleid, mis võimaldavad veebilehe omanikul kiirelt ja mugavalt uusi toote- ja teenuse lehekülgi luua ning juba olemasolevatel muudatusi sisse viia. Moodulites muudatuste sisse viimiseks või uute lehekülgede loomiseks ei ole vajalik programmeerimise oskus ja seda on võimalik teha kiirelt ettevõtte siseselt.  

Uue veebilehe lansseerimisest alates on online müük kasvanud 40%.

Directo Laotarkvara integreerimine
Directo Laotarkvara integreerimine ja epoe loomine