Digiagentuur

Digiagentuur Pineparks on tarkvaralahendusi ja digilahendusi pakkuv ettevõte, mille esindused asuvad Tallinnas, Zürichis ja Londonis.

Mis me teeme?

Me projekteerime ja arendame digitaalseid tooteid ning veebikogemusi, mis aitavad kasvada. Meie eesmärk on mõista sinu äri väljakutseid ja pakkuda välja tõelist kasu toov lahendus.

Digiagentuur Pineparks

Digiagentuur Pineparks. Meie lugu

Meie lugu sai alguse seitse aastat tagasi USA-s. Tänaseks võib Pineparks kontoreid leida Londonist ja Tallinnast. Tallinnas avasime uksed 2015 aastal.
Meie klientide hulgast võib leida nii globaalseid kui kodumaiseid brände, näiteks Haridus ja Teadus ministeerium, Huawei, RailBaltic, Keskhaigla, Uusmaa ja teised.

Meie saavutused

Oleme uhked oma saavutuste üle, sest need annavad meile märku, et oleme õigel teel. Teisest küljest motiveerib tunnustus meid veelgi enam pingutama, et olla ka tulevikus teistest sammuke ees. Pineparksil on au olla juba neljandat aastat järjest “European Search awards” võitjad. Püüdes alati latti sentimeetri võrra kõrgemale tõsta, julgeme loota, et ega neljas viiendatagi jää.

 

 

Meie tugevused

Rahvusvahelise digiagentuurina oleme alati kursis viimaste digitrendidega Euroopas ning hoiame kätt pulsil kõige osas, mis aitab meil luua veelgi toimivamaid ja nutikamaid lahendusi oma klientidele. Meie kireks on luua tootedisain mis toetab seatud ärieesmärke, pakkudes samaaegselt mugavat ja kasutajasõbralikku kogemust kõikidele külastajatele. Arendame teie veebilehe täiesti uuele tasemele, et tuua välja tema tõeline potentsiaal, sära ja kasutegur. Seda tehes kasutame ära oma kogu meeskkonna potentsiaali, kogemusi ja suurt teadmistepagasit. Teie käsutuses on ekspert-tiim, kes tunneb end kodus nii .php lahendustes kui sisuhaldussüsteemides ja API´des, mis hõlbustavad töö kulgu. Oleme pädevad valmistamaks igale platvormile sobivaimat ja paremini töötavamat kodulehekülge. Teame, kuidas ka nutitelefoni ekraanil teie koduleht funktsionaalselt ja mugavalt tööle panna.

Olles oma valdkonna eksperdid, tunneme ohte, mida digitaalne maailm endas kätkeb. Seetõttu paneme oma igapäevatöös suurt rõhku ka sellele, et klientide andmed oleksid kaitsud ja turvatud. Ühtlasi omame kogemuste- ja teadmistepagasit kuidas luua hästi toimivaid, kasutajasõbralikke ja hästi kujundatud e-poode, mis inspireeriksid ostlema ka kõige skeptilisema intenetišoppaja. Meie teenuste ja kogemuste pagasi kohta saate lähemalt lugeda siit: https://www.pineparks.ee/teenused/

Pineparks digiagentuur
Meie kliendid