European search awards võitis Pineparks. Auhindu võitnud IT-gentuur.

Wohoo! Võitsime auväärse European Search Award 2017’e parima mobiilse kampaania kategoorias.

Oleme väga rõõmsad 😉

Me disainisime eduka finantstoodete kasutussüsteemi nutitelefonidele. Tänu kasutajate vajaduste fokusseerimisele ja nutika kasutajakogemuse ehitamisele (UX) saavutasime kõrge kasutajatepoolse omaksvõtu.

Zürii arvamus

Kahetunnisele analüüsile järgnenult arvas ekspertidest koosnev zürii nii:

“Pineparks mitte ainult ei loonud  suurepärast mobiilset kasutajakogemust vaid leidis ka innovatiivse viisi komplekseteks andmepäringuteks üle telefoni suurendades läbi selle konversioone 55% võrra.”

Tunneme end meelitatult 😉

Mis me tegime

Cashgate’ile ja Viseca’le loodud aplikatsiooni protsesside innovaatilise lahenduse vundamendiks on vajadusest lähtuvalt üles ehitatud koduleht ja chatisüsteemide valem. Kasutajatoele sarnanev dialoog läbi andmesisestusprotsessi suurendab konversioonide arvu 55% võrra.

Siit on võimalik leida detailsema informatsiooni projekti kohta:

Auhindu võitnud digiagentuur

Mobiilne kasutajakogemus CAshgate’i ja Viseca kasutamisel. Nutitelefonil krediidi ja krediitkaardi taotlemise aplikatsioon

Veel mitmed nominatsioonid

Veel kolm meie kampaaniat nomineeriti auhinadele:

  • BlueGlass London & OKA – Otsingu kasutamine jaemüügis
  • BlueGlass London & Expedia – Otsingu kasutamine reisimis/vabaaja toodete ja teenuste seas
  • BlueGlass Zurich & UPC – Parim sisuturunduslahendus

Omalt poolt (UPC & BlueGlass) tahame õnnitleda eSports.ch tiimi ja tuua välja Oliver Lutz’i ja Sarah Messmeri panus sisuturundusse nende brändi juures. Ära teenitult nomineeriti neid parimaks in-House tiimiks! Püüdes tagasihoidlik olla: Blueglassil õnnestus isegi saada nomineeritud Euroopa parima SEO agentuuri tiitlile.

The European Search Awards

European Search Award on suurim auhind Euroopas otsingumootorite optimeerimises, kliki- ja digiturunduses. Võitjatele õnnestus teiste seas esile tõusta saades zürii poolt välja valituks enam kui 400 töö hulgast (sh. agentuurid ja ettevõtete turundusmeeskonnad).

Auhinnatseremooniat juhtis BBC saatejuht Andy Crane
Auhinnatseremooniat juhtis BBC saatejuht Andy Crane
Auhind meie kontoris suurepärane välja nägemas. Auhindu võitnud digiagentuur!

Varasemalt on auhinnatseremoonia toimunud Amsterdamis, Barcelonas, Reykjavikis, Berliinis ja Pariisis. See aasta anti auhinnad üle 27ndal Aprillil Krakowis, Poolas.

Publik ja lava
Publik ja lava