Kodulehe haldus

Kodulehe haldusteenus 

Kas teil on probleeme oma veebisaidi haldamisega? Võtke meiega ühendust!

Kodulehe hooldus on ajakohase ja funktsionaalse veebilehe loomisel väga oluline. Inimesed arvavad sageli, et töö veebilehega lõpeb siis, kui see läheb tööle, kuid tegelikult tuleb seda pidevalt uuendada ja hooldada. Lisaks veebilehe visuaalsele välimusele ja kasutusmugavusele mängib kodulehe haldus olulist rolli ka veebilehe kaitsmisel viiruste eest. 

Mis on kodulehe haldusteenus?

Kodulehe haldusteenus aitab hoida teie veebisaiti ajakohasena ja aktiivsena, vältides samal ajal viirusi ja pahatahtlikke kavatsusi, mille suhtes on ajakohastatud tarkvarata veebisaidid haavatavamad. Kuigi turvariske ei saa täielikult kõrvaldada, aitavad regulaarsed uuendused parandada veebisaidi kaitset rünnakute eest. 

Turvariskide vähendamine on oluline, et vältida isikuandmete lekkeid, veebisaidi seisakuid, veebisaidi taastamise lisakulusid ja viiruste põhjustatud mainekahjustusi. Kodulehe haldus on teenus, mis tagab teie veebisaidi nõuetekohase toimimise korrapärase hoolduse, tarkvara uuendamise, pahavara, veebisaidi kiiruse ja katkiste linkide kontrollimise, rämpsposti eemaldamise ja andmebaasi optimeerimise kaudu. 

Kaasaegse ja tõhusa veebisaidi loomine pakub tohutuid võimalusi. Tulemustele orienteeritud arendusjuht peaks esitama ettevõttele viis olulist küsimust, mis on otseselt seotud turunduse tõhususega ja võtavad arvesse ettevõtte üldisi eesmärke:  

 • Kas kodulehe haldus on piisavalt paindlik ja hallatav?  
 • Milline on kodulehe navigatsiooni linkide optimaalne struktuur?  
 • Kuidas tagada, et veebisait oleks otsingumootorites hästi järjestatud?  
 • Millised on kõige tõhusamad usaldusväärsuse suurendajad?  
 • Kuidas suunata külastajad saidile konkreetsete tegevuste juurde?  

Veebileht on ettevõtte või organisatsiooni jaoks kõige kaasaegsem viis oma klientideni jõudmiseks, sest kogu tekst, pildid ja videomaterjalid on pärast nende avaldamist Internetis huvitatud isikutele nähtavad ja leitavad. Veebisaidi sisu mõju toimib ööpäevaringselt, päeval ja öösel. Teisisõnu, hea veebileht aitab suurendada müüki ja pakub kvaliteetset klienditeenindust, mis suurendab oluliselt kogu organisatsiooni tootlikkust.  

Millised on kodulehe halduse eelised kliendi jaoks?

Kodulehe haldus on kliendi jaoks väga mugav, sest sageli ei tegeleta veebilehtedega regulaarselt, mis tähendab, et isegi lihtsad uuendused või muudatused võivad kogenematu inimese jaoks võtta palju aega. Usaldusväärse partneri puhul piisab aga kiirest e-kirjast või telefonikõnest, et soovitud muudatused oleksid tehtud ja käivitatud. Kui kodulehe haldus jäetakse partneri hooleks, siis ei ole vaja ka uue töötaja vahetumisel veebilehte uuele töötajale selgitada, vältides sellega kõigi osapoolte jaoks ressursimahukat ettevõtmist. 

Kodulehe haldus pakub kiiret teenust spetsialistide poolt, säästes ettevõtte töötajate väärtuslikku aega. Kuna haldusteenust osutavad kogenud spetsialistid, suudavad nad pakkuda kiireid ja mugavaid lahendusi vastavalt kliendi vajadustele. Partneri kasutamine välistab ka vajaduse eraldi töötaja järele, kes hoolitseks veebilehe tehnilise ja sisulise poole eest, mis aitab samuti tööjõukulusid kokku hoida.

Tehtud töö: Meie klient Asus on arvutiriistvara ettevõte, mis toodab mängutarvikuid ja pakub tähtsat tuge online gaming kogukonnale. Asus toodab laias valikus tooteid: hiired, klaviatuurid, monitorid ja palju muud, nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka online-mängudeks.

Mis sai tehtud? Kogu lehekülg kujundati nullist. Iga väikestki detaili arutati kliendiga, kuni leidsime parima lahenduse eesmärgi saavutamiseks.

Me kujundasime veebipoe, mille eesmärk on muuta tooted ihaldusväärseks, maagiliseks ja efektiivseks. Eesmärk oli esitada toote spetsifikatsioonid selgelt ja hästi ning anda kliendile tunne, et ta saab veebilehte külastades parima võimaliku toote.

Kodulehe haldus
Kodulehe haldus

Mida hõlmab kodulehe haldus?

Kodulehe haldusteenuse sisu sõltub kliendi vajadustest, kuid parema ülevaate saamiseks on püsiva haldusteenuse hulka sageli lisatud järgmised teenused:

 • Veebisaidi varundamine, et oleksite valmis ootamatuteks olukordadeks
 • Viirusetõrje uuendused, et tagada veebisaidi maksimaalne kaitse
 • Kiire reageerimine, et tagada alati toimiv veebileht ja kiireid lahendusi
 • Veebisaidi ja lisaseadmete uuendamine vähemalt kord kuus
 • Veebisaidi sisu lisamine ja ajakohastamine;
 • Jälgida veebisaidi turvalisust ja teha vajaduse korral parandusi
 • Testimine ja vajaduse korral veebilehe kiiruse parandamine;
 • Veebilehe statistika jälgimine ja vajaduse korral ettepanekute tegemine veebilehe külastatavuse suurendamiseks;
 • SEO jälgimine ja ettepanekute tegemine

Tehtud töö: Arendasime Keenias välja uue meelelahutusplatvormi nimega upkenya.com. Eesmärk oli parandada meelelahutuskogemust, andes täpse ülevaate sellest, kus päeval või õhtul midagi toimub. Upkenya.com koondab teavet Keenia erinevate meelelahutustegevuste, sealhulgas baaride ja restoranide, ööklubide, puhkealade ja spade kohta. Ehitasime projekti nullist, alates äriloogikast kuni selle edendamiseni.

Kodulehe haldus Pineparks’ilt

Pineparks on olnud usaldusväärne partner oma klientidele, luues nende ärieesmärkidele vastavaid veebisaite, kohandatud veebiplatvorme, e-kaubanduse veebiarendusteenuseid ja optimeerides veebisaite vastavalt Google’i algoritmile. Pineparks pakub ettevõtetele ka kodulehe halduse teenust, mille hind sõltub veebisaidist, tarkvara uuendamise sagedusest, soovitud reageerimiskiirusest ja töökoormusest.

Keskendume alati lehekülje üksikasjadele ja pakume oma klientidele kasutajasõbralikku ja kergesti hooldatavat sisuhalduskeskkonda. Sisuhaldustarkvara ja navigatsioon on selged ja funktsionaalsed.