Laravel arendus ja tugi

Arendame veebirakendusi, broneerimissüsteeme, haldussüsteeme ja infosüsteemid raamistikel Laravel. Pineparks eelistab raamistikku kasutada siis, kui on vaja arendada keerulise äriloogika ja suure töökiirusega projekti. Peamine eelis on süsteemi paindlikkus. Eelistada tasub keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud raamistikku. See sobib suure külastatavuse, koormuse ja funktsionaalse keerukusega projektidele.

Laravel arendus. Eelised

Laravel on framework erilahendusi ehitamaks – broneerimissüsteeme, infosüsteemid, haldussüsteemid, äriloogikaga e-poode või tellimiskeskuseid.

  • Suur lehe laadimiskiirus võrreldes CMS-iga, kus võib tekkida optimeerimata koode, mis protsessi aeglustavad.
  • Originaalsus. Saab koguda piiratud arvu variante. Tavaliselt me kasutame Laravel + VueJS arendus.
  • Motivatsioon. Arendajate sõnul on põnevam “raamistikuga” töötamine, mille tõttu huvi projekti vastu kasvab ning tellimuste täitmise tase tõuseb.
  • Ohutus. Ohtude tuvastamisel saab kaitsetaseme tõstmiseks alati rakendada lisamooduleid. Näiteks ORM-i.

Pineparks’i viimane Laraveliga tehtud töö: Lux Charter juhtide sõiduinfo automatiseerimine

Laravel arendus
Pineparks – Laravel arendus ja tugi

Laravel tugi

Kvaliteetsete ja järjepidevate teenuste pakkumine on tavaliselt see, mida iga klient ihkab ja soovib. Laraveli veebiarendusteenused sisaldavad ka 24/7 tugi ja hooldust, kui kunagi jääte mõne veebi projektiga väljakutsega hätta. Te võite meiega alati ühendust võtta e-posti teel või meie ametlike telefoninumbrite kaudu.

Laraveli raamistik on määratletud läbi usaldusväärsuse ja jätkusuutlikkuse. See pakub suurepäraseid funktsionaalsusi ja tehnoloogia on kergesti kasutatav ja manipuleeritav kohandatud ideede saamiseks. See muudab selle ideaalseks veebirakendusteks ja usaldusväärseks ettevõtetele, eriti e-kaubanduse veebisaitidele, arvestades nende veebipoest ostjatelt saadud liiklust.

Miks valida koostööks Pineparks?

Pineparks’i meeskonnal on üsna laialdased kogemused veebirakenduste arendamisel raamistikel Symfony, Laravel ja Yii kogu Euroopas. Meie peakontorid asuvad Londonis, Zürichis ja Tallinnas ning arendajad üle maailma – ei meil ega meie võimalustel pole piire! Loe rohkem

Best Software Development Company in UK
Pineparksi tiim Brightonis

Kirjutage meile ja arutame meeleldi Teie projekte.