Mobiilirakendused

Mobiilrakendused on üks meie peamistest teenustest. Pineparks pakub professionaalset teenust mobiilirakenduste loomisel. Me aitame teil kaardistada oma projekti ning leiame parimad lahendused, et saavutada teie eesmärgid. Me teeme tihedat koostööd teiega, et luua disain, mis vastab teie vajadustele. Me arendame kvaliteetse ja stabiilse rakenduse, mis pakub kasutajatele hõlpsat ja meeldivat kogemust. Me paneme rakenduse üles nii iOS-i kui Androidi rakenduste poes, et teie ettevõte saaks laiema publiku juurde jõuda.

Mobiilirakenduse hind

Lisaks meie professionaalsele teenusele pakume ka konkurentsivõimelist hinda. Tavaliselt algab mobiilirakenduse loomise hind 40 000 eurost ning sõltub projekti keerukusest ja funktsionaalsusest. Me pakume teile individuaalset hinnapakkumist, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Meie eesmärk on alati leida teile kõige efektiivsem viis teie mobiilirakenduse arendamiseks. Me usume, et tihedas ja avatud koostöös saame kõige paremini aru teie vajadustest ja leida parimad lahendused. Seetõttu pakume teile alati võimalust rääkida ja arutada oma mõtteid ja ettepanekuid, et leida kõige sobivam lahendus teie ettevõtte vajadustele.

Mobiilirakendused
Pineparksi tiim

Mobiilirakendused. Milline on prosess?

  1. Ideede kogumine ja analüüs: arutelud klientidega ja nõuete määratlemine.
  2. Strateegia ja plaani koostamine: määratleme rakenduse eesmärgi ja funktsionaalsuse ning luues sellele põhineva tegevuskava.
  3. Disain ja prototüüp: loome rakenduse visuaalse kontseptsiooni ja luues sellele funktsionaalse prototüübi.
  4. Arendamine: programmeerime rakenduse ja lisame funktsionaalsust.
  5. Testimine: testimine ja vead parandamine enne rakenduse avaldamist.
  6. Avaldamine ja järelhooldus: avaldame rakenduse app store’is ja tagame rakenduse pideva järelhoolduse ja uuendamise.

Iga etapp on oluline ja tagab rakenduse eduka ja toimiva tulemuse. Pineparks aitab teil läbi viia iga etapp täpselt ja hoolikalt, tagamaks rakenduse täiusliku lõpptulemuse.

Mobiiliäpi tegemine Pineparksis

Pineparksi meeskond omab juba üle 10 aasta kogemust mobiilirakenduste loomisel ja arendamisel. Meil on võimekus ja kogemus teie ettevõtte vajadustest lähtuvalt luua tõhus ja funktsionaalne mobiilirakendus. Lisaks omame rahvusvahelist kogemust, mis annab meile võimekus luua rakendusi erinevates kultuurides ja erinevate nõudmistega klientide jaoks.

Pineparksi intro video

Ühendage end Pineparksiga ja looge oma ettevõtte jaoks kõrgetasemeline mobiilirakendus, mis põhineb meie pikaajalisel kogemusel ja rahvusvahelisel töökogemusel.

Tägid: mobiilrakendused, androidi äpp, hübriidäpp, kui palju maksab mobiilirakendus, kui palju maksab mobiiliäpp, kui palju maksab äpp mobiilirakendus, mobiilirakenduse hind, mobiiliäpi tegemine, mobiiliäpp native äpp, rakenduse loomine, äppide loomine