UX Disain, Veebidisain

Pineparks on pühendunud pakkuma Teile parimaid loovlahendusi ja disainelemente. Meie jaoks ei ole kujundus pelgalt hea kodeerimise järeltegevus – see on meie töö lahutamatu osa. 

Meie disainivalikud on hoolsalt läbimõeldud, testitud ja uurimistöö tulemustele tuginevad. Keskendume alati kasutaja vajadustele ja pakume tipptasemel kasutajakogemust kõigile Pineparks projektis osalejatele.

UX disain ja prototüüpimine

Projektide puhul on meie prioriteediks disaini testimine protsessi algusest kuni lõpuni. Esmalt pakume prototüübi disaini, mis läbib testgrupiga range kasutajakogemuse testimise. Seejärel muudame esialgseid kujundusvalikuid ja täpsustame teemavalikuid, kuni olete meie tulemustega rahul.

Võta ühendust
UX disain ja prototüpeerimine

Veebidisain

Pineparks on pühendunud kvaliteetse UX disaini pakkumisele, mistõttu seame veebidisaini alati esikohale. Meie meeskonnad alustavad iga projekti veebidisaini loomisega. Alles seejärel alustame mistahes kodeerimise või tarkvara arendamise etapiga.

Kasutame nö punumismetoodikat, et pakkuda kasutajaliideses kaubamärkidevahelist ühtsust. Teeme tööd selle nimel, et kliendid tunneksid end Teie veebilehel tuttavalt ja turvaliselt.

Võta ühendust
veebidisain

Brändi & identiteedi loomine

Kui Pineparks alustab koostööd startup-ettevõttega, siis teame, et meie pakutavad teenused ulatuvad palju kaugemale kui pelgalt platvormi arendamine.

Leiame parimad võimalused brändiotsuste tegemiseks – teemade, värvialuste valikul, loomaks Teie brändile ühtne stiil.

Pakume toetavat õlga ja põnevaid loovlahendusi esimestest ideedest kuni selle platvormi lõpliku käivitamiseni. Meie eesmärk on luua projekt, mille üle nii Teie kui ka meie saame uhkust tunda.

Võta ühendust
brändingu disain Pineparks