Tarkvaraarendus

Tarkvaraarendus, mis vastab sinu vajadustele ning soovidele. Pineparks on tarkvaraarendusettevõte ja arendab ettevõtetele suunatud personaalset tarkvara nii idufirmadele kui ka rahvusvahelistele korporatsioonidele.

Lubame, et meie teenused keskenduvad just Teie vajadustele. Pakume parimaid lahendusi igas projektis, mida Teie ettevõte vajab automatiseerimise ja keeruka kodeerimise jaoks.

Ettevõtte nutikas automatiseerimine

Pineparks on spetsialiseerunud ettevõtete tööprotsesside nutikale automatiseerimisele. Seetõttu on meie jaoks oluline kõrgtasemel tarkvaraarendus. Alates 2015. aastast oleme loonud suurele hulgale ettevõtetest tarkvaralahendusi, mis on aidanud nende tööprotsesse muuta automaatseks.

Pakume seda võimalust ka Teile. Tänu sellistele lahendustele on võimalik suurendada Teie äri tööprotsesside tõhusust. Samuti parandada kasutajakogemust nii klientidel kui ka töötajatel.

Näiteks, oleme Exceli tabeleid muutnud täisautomaatseks logistikasüsteemideks; loonud täielikult automatiseeritud digitaalseid liideseid, mis juhivad ettevõtte tegevust.

Meie prioriteediks on Teie heaolu ja aeg, mistõttu soovime muuta Teie äritegevuse sujuvamaks. Ikka selleks, et saaksite oma kasumit maksimaalselt ära kasutada!

Võta ühendust
Ettevõtte nutikas automatiseerimine

Kohandatud E-poe arendus

Pineparksi maailmatasemel meeskond omab tippteadmisi ja kogemusi tarkvaraarenduses – tänu sellele loome Teie ettevõttele parima välimuse.

Arendame silmapaistvad lahendused, et pakkuda kliendile maksimaalselt sõbralikku kasutajakogemust. Samal ajal aga pakume ka lihtsasti kasutatavat vahelüli (liidest) Teie e-poe tagaküljel.

Pineparks aitab Teie ettevõttel jõuda klientideni, kus iganes nad ka poleks.

Võta ühendust
Kohandatud E-poe arendus

Kohandatud tarkvaraarendus

Teie mitmekülgsete vajaduste rahuldamiseks kasutame kohandatud tarkvaraarendust. Eesmärgiga pakkuda oma projektides kiiret, tõhusat ja keerulist automatiseerimist.

Meie meeskonnad, kes on spetsialiseerunud Laraveli raamistikule Vuejsile ja Reactjsile töötavad väsimatult vastava tarkvara arendamisega. Nad kasutavad individuaalset terviklikku äriloogikat, et leida parim lahendus Teie vajadustele.

Võta ühendust
Tarkvaraarendus

Tarkvara hooldus

Nutikas tarkvaraarendus meie jaoks tähendab täisautomaatsete lahenduste välja töötamist. Ja selle nimel pingutame iga päev. Ent isegi parim tarkvara vajab regulaarset hooldust ja testimist, et see töötaks kiirelt, usaldusväärselt ja turvaliselt. Pineparks’is on vastava väljaõppe läbinud hooldus- ja tugimeeskonnad, kes aitavad Teid tekkivate probleemide korral ning teostavad regulaarseid hooldustöid. Kui otsustate teha meiega koostööd idee väljatöötamisest kuni teostuseni välja, siis võite kindel olla, et Te saate kogu protsessi vältel üksnes tipptasemel teenust.

Võta ühendust
Tarkvara hooldus ja tarkvaraarendus

Muud veebiarendusteenused

Peale keerulise tarkvaraarenduse teenuste pakkumist on Pineparks teinud ka lihtsustatud veebiarenduse, mis aitab ettevõtetel luua funktsionaalset ja atraktiivset veebipresenssi ilma suure tehnilise teadmiste vajaduseta.

Veebiarendusteenused
Meie kliendid
Tarkvaraarendus KKK
Miks peaksime kasutama kohandatud tarkvaraarenduse projekti?
Milliseid programmeerimiskeeli te kasutate?
Milliseid metoodikaid te oma tarkvaraarendusprotsessis kasutate?
Mis hinnast alates on võimalik tellida kohandatud tarkvaraarendust teie käest?
Milline on vajalik informatsioon projekti alguses, mida kindlasti teile edastama peaksin?
Miks Pineparks on parim tarkvaraarendaja?
Kas te pakute garantiid oma töö kvaliteedi kohta?