Veebiarendus

Teie vajadustele kohandatud veebiarendus

Mitmetahulises, segmenteeritud ja konkurentsitihedas maailmas ei sobi standardne lahendus igaühele. Seetõttu pakume niiöelda a la carte lahendusi digitaalsele maailmale.

Pineparks veebiarendus ettevõte oskuste hulka kuuluvad php/laravel/node.js lahendused ning arendame välja sisuhaldussüsteeme ja API’sid, mis hõlbustavad töö kulgu. Loome lahendusi pidades silmas teie ettevõtte spetsiifilisi vajadusi ja nõudmisi. Kõik meie lahendused on välja arendatud pidades silmas jõudlust ja digitaalse maailma trende ning integreeruvad mugavalt juba rajatud süsteemidega. Loe lähemalt meie auhinnatud lahendustest meie portfoliost.

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine algab esialgsetest konsultatsioonidest, strateegilistest planeerimistest kuni testmise ja disainini – Valmistame igale ekraanile mõeldud tõrgeteta töötavaid kodulehti. Selleks, et tagada püsivad veebiuuendused ja teie äri arenguvõimalused, kasutame veebilehtede puhul maailma enimkasutatavat sisuhaldussüsteemi WordPress.

Mobiilisõbralikud lahendused

Hinnates mobiilisõbralikkust tagame, et meie tooteid ja teenuseid on mugav kasutada ka kõige nõudlikumal veebikasutajal. Veebilehtede sisu migratsioon, WordPressi pluginate ja scriptide arendus, müügi- ja broneerimissüsteemide integratsioon – meie veebiarendus on rajatud pidades silmas teie ettevõtte unikaalseid vajadusi.

Mobiilisõbralikud lahendused

Turvalisus

Pineparksi meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes kasutavad viimaseid turvalisuse praktikaid ja tehnoloogiaid, et kaitsta klientide veebiprojekte igasuguste ohtude eest. Alates esmasest planeerimisetapist kuni projekti lõpuleviimiseni jälgivad nad pidevalt turvalisuse aspekte, tegeledes proaktiivselt võimalike nõrkustega ja tagades, et kõik veebiprojektid oleksid kindlustatud tugevaimate võimalike kaitsemeetmetega.

WordPressi pluginate arendus

Internetiavarustes leidub suur kogus erinevaid valmismooduleid, mille vahel suure tõenäosusega leiate ka selle, mis vastab esmapilgul teie vajadustele. Tihti juhtub aga nii, et valitud moodul ei tööta nii nagu te soovite, aeglustab veebilehe töökiirust või koguni põhjustab pidevaid konflikte üldsüsteemis. Samuti tekib olukordi, mil on vaja luua täiesti uus WordPressi plugin lahendamaks just personaalselt teile sobivaid ning vajalike ülesandeid.

WordPressi jaoks tehtud moodul võib teostada erinevaid funktsioone nagu tööprotsesside automatiseerimine, erinevad äriprotsesside integratsioonid ja analüütika. Seetõttu on erinevate moodulite arendus, tähtajad ning maksumus alati individuaalsed. Oleme pikalt tegelenud erinevate WordPressi platvormile mõeldud moodulite arendamisega.

Arendame Teile vajaliku mooduli operatiivselt ning kvaliteetselt. Kui soovite rohkem informatsiooni või vajate konsultatsiooni, kirjutage meile julgelt. Oleme alati valmis aitama.

Wordpressi pluginate 
arendus

Laravel veebiarendus

Laraveli suurepärased võimalused ja muud eelised teiste raamistike üle (jõudlus, kiirus funktsioonide mugavus ja mastaapsus) on sellest teinud ühe kõige populaarsema veebiraamistiku maailmas. Eelmainitud ja lisaks paljudel siinkohal veel kajastamata põhjustel kasutame ka ise Laraveli põhilise raamistikuna enda loodud projektides. Kuna meie arendajad on Laraveliga töötanud juba aastast 2013, oleme loonud tugeva põhja ja saame end julgelt nimetada Laraveli spetsialistideks.

Kui teil on Laraveli või millegi muu kohta veebimaailmas küsimusi, siis küsige julgelt ja meie esindaja võtab teiega esimesel võimalusel ühendust. Loe rohkem

 

Võta ühendust
Meie tech stack

Meie tehnoloogia valik on optimaalselt fokusseeritud, et tagada kõrge kvaliteet, kuid samas piisavalt mitmekülgne, et suudame edukalt lahendada igasuguseid projekte.

HTML + CSS

React.js

Vue.js

Node.js

Firebase

MySQL

Laravel / PHP

WordPress/Woocommerce

Flutter

JavaScript

Pineparks tiim

Pineparks on auhinnatud ettevõte, mis oma uuenduslike arendusprotsessidega juhib eesrindlikult veebiarenduse valdkonda. Meie meeskonnad asuvad Ühendkuningriigis, Eestis ja Šveitsis. Loe rohkem

Veebiarendus tiim Pineparks
Meie kliendid
KKK
Miks Pineparks on parim veebiarendaja?
Milline on vajalik informatsioon projekti alguses, mida kindlasti teile edastama peaksin?
Millised on Teie peamised veebiarenduse tööriistad?
Mis on front-end ja back-end veebiarendus?
Kas te pakute garantiid oma töö kvaliteedi kohta?