Veebilehe tegemine

Veebilehe tegemine on üks meie peamistest teenustest.

Pineparks-il on juba kogemusi mitmete veebisaitide arendusprojektidega. Me ehitame veebilehti, mis näevad välja professionaalsed, tekitavad usaldust, on kergesti kasutatavad ning austavad teie kaubamärki ja sihtrühma.

Tänapäeval on veebileht kõige olulisem ja tõhusam viis klientideni jõudmiseks. Ettevõtte veebileht on nagu visiitkaart, mis loob usaldust, näitab teenuse kvaliteeti ja ettevõtte professionaalsust. Seepärast on oluline luua veebileht, mis vastab teie ärieesmärkidele ja toetab neid.

Miks mul on vaja veebisaiti?

Kahtlev klient otsib Google’ist teavet teie ettevõtte kohta. Pärast ettevõtte nime sisestamist peaksite nägema linki isiklikule veebisaidile, kus saate lugeda, mis liiki ettevõte on ja millega ta tegeleb, millised on tema registreerimisandmed, kas tal on litsentsid ja sertifikaadid, kus ta asub jne. Kui veebisaiti ei ole, heidab see varju teie ärile: potentsiaalsed kliendid hakkavad lihtsalt arvama, et teilt toote või teenuse ostmine ei tasu end ära. Kui te suhtute oma veebisaidi kujundusse ja sisusse tõsiselt ning annate enda kohta põhjalikku teavet, ei peleta te kasutajaid ära.

  • Google’il on endiselt suurim osa otsingutest

See tähendab, et teie ettevõtte leidmise tõenäosus suureneb, kui teil on hea positsiooniga isiklik veebisait. Jah, te võite luua konto populaarses sotsiaalvõrgustikus, kuid otsinguid sotsiaalvõrgustikes teeb vähemus.

Kui teete oma veebisaidi otsingumootori optimeerimise õigesti, valite õiged märksõnad ja töötate välja tõhusa turundusstrateegia, siis paigutub teie veebisait konkurentidest palju kõrgemale, suurendades brändi tuntust ja meelitades kliente.

  • Veebisait on sõltumatu teiste süsteemide algoritmidest

Võrdleme teie veebisaiti Facebooki lehega. Facebooki kogukonna suhtes kehtivad foorumi reeglid. Kui need on rikutud võib Facebook teie saidi sulgeda, mistõttu kaotate väärtusliku sisu, kliendikontaktid ja lihtsalt tellijad, mis on kogunenud pika aja jooksul. Ärge unustage, et sellistel platvormidel on oma algoritmid, mille põhimõtet keegi ei oska seletada, ja just need algoritmid otsustavad, kui tihti teie postitusi teistele kasutajatele näidatakse.

  • Veebilehe tegeminekehtestate ise oma reeglid 

Te ei pea enam kohanema kolmandate osapoolte platvormide pidevalt muutuvate nõuetega ega muretsema oma ressursside turvalisuse pärast. Tänu oma mitmekülgsusele ja keerukusele võib teie veebisait saada teie klientidega suhtlemise keskuseks. Sait võimaldab teil jälgida suhtlemist oma publikuga eri kanalite kaudu ja jälgida tulemuslikkust. Selleks tuleb suunata liiklus teistest kanalitest (tasuline reklaam, podcastid, YouTube, Instagram, Facebook ja muud sotsiaalvõrgustikud, veebiseminarid, jne) veebilehele, kus seda töödeldakse.

  • Veebisait on ajakohase teabe allikas

Asi ei ole ainult uudisteportaalides. Isegi ettevõtte veebisait võib teavitada kasutajaid eelseisvatest kampaaniatest, uute toodete ilmumise kohta, muudatustest tegevuses ja nii edasi. Ametlikul veebisaidil olevat teavet usaldatakse laialdaselt.

Registreerimisvormide paigutamisega oma veebisaidile saate automaatselt väärtuslikku juhtimisteavet (e-posti aadress, nimi, telefoninumber), mis aitab kaasa konversioonidele. Võite kasutada registreerimisvorme ka oma tellijaskonna täiendamiseks (kui teil on e-posti uudiskiri). E-posti nimekirjad on suurepärane võimalus luua lojaalne sihtrühm, kellest võivad tulevikus saada brändi toetajad.

veebilehe tegemine Pineparks kontor

Võrreldes kolmandate osapoolte platvormidega annab teie veebisait teile kõige põhjalikumat ja tõepärasemat teavet teie klientide kohta, samas kui kolmandate osapoolte teenused filtreerivad andmeid ja otsustavad teie eest, millist teavet näete. Selle tulemusena ei ole teil oma sihtrühmast täielikku pilti.

Kõigi eluvaldkondade edasise digitaliseerimise suundumus ainult kiireneb. Tulevikus ei saa me välistada uusi pandeemilisi epideemiaid, mis “külmutavad” ühiskondliku elu ja sunnivad kõiki internetti minema.

Veebileht on ettevõtte kõige väärtuslikum immateriaalne vara, mis meelitab uusi kliente, suurendab usaldust ettevõtte vastu ja suurendab selle usaldusväärsust avalikkuse silmis. Isikupärastatud veebisait on iga ettevõtte jaoks, mis soovib konkureerida teiste turuosalistega, hädavajalik.

Veebilehe tegemine professionaalidelt?

Veebilehe loob veebiarendaja, kes loob tulemuse, mis vastab tõhusalt kliendi nägemusele ja vajadustele. Pineparks’i kvalifitseeritud ja kogenud veebiarendajad tagavad alati funktsionaalse ja konkurentsivõimelise veebilehe, mis aitab saavutada kliendi ärieesmärke.

Kuigi erinevad veebilehe tegemise platvormid, nagu WordPress, pakuvad algajatele mitmesuguseid veebilehe tegemise lahendusi, on pikemas perspektiivis turvalisem ja targem usaldada veebisaidi loomine ja arendamine veebiarendajale. 

Kui teie ettevõte soovib luua uue, kvaliteetse veebilehe, et eristuda konkurentidest ja jõuda uute klientideni, võtke meiega ühendust, kasutades veebilehel olevat vormi. 

Pineparks intro video
Meie kliendid