Vue js arendus

Vue js arendus on üks meie peamistest teenustest. See on tugev ja skaleeritav JavaScripti raamistik, mis võimaldab teil luua suurepäraseid veebirakendusi. Vue.je põhinevate veebisaitide loomine ja hooldamine on meie spetsialiseerumine ja me pakume tugiteenuseid, et tagada, et teie veebisait töötaks alati tõrgeteta ja pakub parimat kasutuskogemust teie klientidele.

Tarkvara arendamine Vue.js-iga tähendab koostööd Pineparksi arendusinseneridega.

Vue js arendus. Eelised

  • Vähene koormus

Vue js-raamistikul on väga kompaktne tuumteek (ainult 17 KB). Tulemuseks on rakenduse või veebisaidi vähene koormus ja lehtede suur laadimiskiirus. Vue js on hõlpsasti mastaabitav, mistõttu saab ressursi funktsionaalsust kiiresti laiendada “kergust” minetamata.

  • Integreerimise lihtsus

Seda on lihtne backend-raamistikega integreerida (meie tavaliselt teeme seda Laraveliga), teeke on lihtne liidestada igasuguste paketitüüpidega. Vue.js-i saab juurutada järk-järgult, tehnoloogia eripärasid on lihtne mõista, sealhulgas tänu oivaliselt koostatud dokumentatsioonile.

  • Universaalsus

Vue js arendus sobib väikestele projektidele, mis vajavad kiiruse lisamist, kuid siiski säilivad autoriseerimise, kasutaja andmete sisestamise ja muud sarnased funktsioonid. Kasulik rakendus üheleheliste rakenduste, frontend-blogide, dünaamiliste liideste loomiseks.

  • Jõudlus

Vue.js “tõmbab ligi” väga suuri koormusi. Näitene veebisait chess.com, millel on üle 19 miljoni kasutaja. Lisaks staatilistele lehtedele sisaldab liides jaotist, kus saab mängida
malet veebis. Tänu raamistikule üleminekule tekitas ja juurutas projektimeeskond kiiresti uue funktsionaalsuse.

Siinkohal näited mõnest välismaisest ettevõttest, mis kasutavad Vue.js-i peamise frontend-raamistikuna: GitLab, Alibaba, Nintendo, Upwork, Zoom, Sony, Grammarly, 9GAG ja teised.

Vue js arendus
Vue js arendus / Pineparks

Miks valida koostööks Pineparks?

Meil on juba 10 aastat suur töökogemus tarkvara arendamisel Euroopas, meie peakontorid asuvad Zürichis ja Tallinnas ning arendajad üle maailma – ei meil ega meie võimalustel pole piire!

Kirjutage meile ja arutame meeleldi Teie projekte.

Vue.js arendus. Korduma kippuvad küsimused
Mis on Vue.js?
Kas Vue.js on tasuta?
Kas Vue.js on skaleeritav?
Mis on Vue.js suurim eelis teiste JavaScripti raamistike ees?
Meie kliendid