WordPress pluginate arendus

WordPress pluginate ja scriptide arendus on üks meie peamistest teenustest. Oleme loonud mitmekülgsed tööprotsesse optimeerivad pluginad WordPressile. Kõik meie pluginad on tasuta ja tänu avatud lähtekoodile on tehnilise toe puhul võimalik leida abi ka WordPressi kogukonnast.

Tööpakkumised WordPressile

Wordpress pluginate arendus Pineparks'is
WordPress pluginate arendus Pineparks’is

WordPressi plugin Tööpakkumised WordPressile (Jobs for WordPress) võimaldab teil kiirelt ja mugavalt luua ettevõtte kodulehele struktureeritud tööpakkumisi. Lisaks kasutajasõbralikule töökuulutuste loomisele ja haldusele, on kõik pakkumised ka automatselt schema.org’iga struktureeritud. Vaata rohkem

Flexible Templates for ACF PRO

Tegemist on WP pluginaga, mis võimaldab “Flexible Content” template salvestada nii, et neid hiljem lihtsalt ja kiirelt erinevatel lehtedel kasutada. Lisaks on eraldi kujundusmallid postituse tüübi põhiselt. Vaata rohkem

WordPress pluginate arendus

WordPress on tõenäoliselt üks enimkasutatud sisuhaldussüsteeme maailmas ja see on tänu selle laiemale lisavalikule, mis võimaldab lisada täiendavaid funktsioone ja võimalusi oma veebisaidile. Need lisad, mida nimetatakse pluginatena, võivad lisada uusi vidinaid, integreerida teisi teenuseid, muuta veebisaidi kujundust ja palju muud.

Meie meeskond on spetsialiseerunud WordPressi pluginate arendamisele ja oleme loonud mitmeid erinevaid pluginasid, mis on vastavalt kliendi vajadustele kohandatud. Meie arendajad on oskuskad ja kogenud ning oskavad luua lisasid, mis on töökohased ja vastavad teie veebisaidi vajadustele.

Kui teil on vaja lisada oma WordPressi saitele täiendavaid funktsioone või soovite luua täiesti uue lisandi, siis võtke meiega ühendust. Meie meeskond on valmis teid abistama ja luua just teile sobiv plugin. Loodame, et oleme teile selle postitusega abiks olnud ja jätke meile sõnum, kui teil on lisaküsimusi!