Pineparks – partner digitaalsele innovatsioonile

Pineparks on auhinnatud ettevõte, mis oma uuenduslike arendusprotsessidega juhib eesrindlikult tarkvaraarenduse valdkonda. 

Meie tipptasemel loovlahendusi ja keerulisi täisautomaatseid tööprotsesse töötavad välja maailma kõrgtasemel meeskonnad Ühendkuningriigis, Eestis ja Šveitsis. 

Garanteerime parimad lahendused kaasaegse digiajastu ka kõige nõudlikumatele ja keerulisematele probleemidele.

Mis eristab meid konkurentidest?

Tõuseme Teie tasemele
ja töötame nagu üks tiim –
võrdsete partneritena.

Koostöö Teiega pole lihtsalt
tööülesanne meie jaoks –
see on partnerlus.

Meie rahvusvaheline meeskond
mõtleb „kastist väljas“.

Our story

Pineparks sai alguse seitse aastat tagasi USA-s Rahvusvahelise Grupi BlueGlass osana. Tänaseks käib Pineparks omal rajal – eraldi rahvusvahelisest grupist, pakkudes tipptasemel tarkvaralahendusi ülemaailmsele turule. Hetkel on meil avatud esindused Šveitsis ja Eestis ning rahvusvaheline keskus ka Inglismaal.

Pineparks portfolio on mitmekesine. Teenindame nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi ettevõtteid, pakkudes digiturul nõudlikke ja keerulisi komplekslahendusi.

Meie märksõna on personaalsus. Koostöös lähtume just Teie ettevõtte vajadustest ja soovidest. Oma tegevuses oleme spetsialiseerunud täisautomaatsete, efektiivsete ja sujuvate disainilahenduste pakkumisele.

Veebiarendus tiim Pineparks

Meie saavutused

Meie maailmatasemel meeskonna suurim uhkus on absoluutselt iga projekt, mille oleme ellu viinud.

Oleme tänulikud klientide usalduse eest ning tunneme suurt rõõmu, et koostööd on lõppenud tulemustega rahulolevate klientidega. Selline kiitus on väärtus omaette ja hindame seda kõrgelt. Tunneme end kõrvust tõstetuna ka iga eraldi välja toodud äramärkimise eest.

Nimelt, on Pineparks neljal järjestikusel aastal võitnud European Search Awards auhindu ja see tähendab meie jaoks väga palju. Tänu tehtud tööle ja suurepärasele tagasisidele klientidelt, tunneme igal aastal veelgi suuremat uhkust oma töö kvaliteedi üle.

Digiagentuur Pineparks
Meie kliendid