WordPressi arendus

WordPressi arendus, mis on teie vajadustele suunatud ja kohandatud!
Pineparks’i üks spetsialiteetidest on kvaliteetsete kodulehtede loomine WordPressi arenduse abil. Meie ekspertmeeskonnad on väsimatult töötanud oma teadmiste lihvimise nimel. Seetõttu oskame ja suudame kasutada WordPressi maksimaalselt ära ning luua projekte, mis vastavad just Teie vajadustele.

WordPress ja e-kaubanduse arendamine

Kasutame enamuse e-poodide arendamiseks sisuhaldussüsteemina WordPressi. Sest see annab vabaduse kohandada veebilehti, mis integreeruvad sujuvalt logistikasüsteemide ja kolmandate osapooltega.

Teisisõnu, WordPressi arendus pakub suurepärast võimalust Teie ettevõte täielikult automatiseerida.

Võta ühendust
WordPressi arendus

WordPressi pluginate 
arendus

Meie meeskondadel on põhjalikud kogemused WordPressi kohandatud pistikprogrammide (pluginate) väljatöötamisel olukordadeks, kus klient vajab spetsiifilisema protsessi elluviimist.

Kui Teie soov on ka üksnes individuaalse pistikprogrammi loomine, siis võtke meiega ikka julgelt ühendust. Hindame kõrgelt personaalsust, mistõttu pole oluline, kas koostööks on suur projekt või väike osa projektist – Pineparks on Teie jaoks igakülgselt olemas.

Võta ühendust
Wordpressi pluginate 
arendus

WordPress veebilehe arendus

Oleme uhked meie arendatud veebilehtede kvaliteedi ja tõhususe üle. Pineparksi kõrgtasemel ja auhinnatud meeskonnad pakuvad alati suure jõudlusega ja kiireid saite, mis ületavad WordPressi põhipakkumisi. Pineparksiga ei saa Te kunagi valmismalli. Sest väärtustame kvaliteeti ja individuaalsust, mistõttu on kõik teemad alati täielikult kohandatud, vastates just Teie personaalsetele vajadustele.

Võta ühendust
Wordpressi lehe arendus

WordPressi turvalisus

Teame, et Teie ettevõtte veebisaidi loomise üks olulisemaid aspekte on turvalisus ja privaatsus, mida soovite pakkuda nii oma klientidele kui ka nende klientidele. Seetõttu töötame hoolikalt oma loodud saitide turvalisuse tagamise nimel. Kontrollime sageli vigu ja võimalikke turvaauke igas projektis, mida loome.

Võta ühendust
Wordpressi turvalisus

E-poe liidestus

Meie firma pakub ka teenust e-poe liidestamiseks raamatupidamisprogrammidega. See on suurepärane viis automatiseerida raamatupidamisprotsesse ja vältida andmete sisestamist mitmesse süsteemi.

E-poe liidestus

WordPressi hooldus

Lisaks esialgsele WordPressi toega loodud kodulehele, pakume Teie veebilehele – igakülgse turvalisuse tagamiseks – ka täiendavaid hoolduspakette. Paketid sisaldavad igapäevast varukoopiat, turvaseiret häkkerite ennetamiseks ja täiendavaid tunde sisuloomeks / arendustöödeks.

Samuti juurdepääsu meie tugiliinidele e-posti või telefoni teel.

Wordpressi hooldus
WordPressi arendus ja eelised

WordPressi arendusteenused juhivad reklaamiteenuste ja ettevõtete veebiplatvormide loomise valdkonda, kuna WordPress võimaldab luua kvaliteetset kasutajakogemust. Mõned WordPressi ärieelised on järgmised:

Populaarne CMS (sisuhaldusplatvorm)

W3Techs’i (World Wide Web Technology Surveys) andmetel kasutab WordPressi 42,8% 10st miljonist populaarseimast veebisaidist. 

Enam kui 75 miljoni saidi hulgas on haridus- ja valitsusasutused, ettevõtted, veebipõhised perioodilised väljaanded, mittetulundusühingud ja mitmesugused veebiportaalid.

WordPressi arendus on täielikult kohandatav

Pineparks kasutab täielikku pluginade ja teemavõimaluste valikut, et pakkuda igaühele oma klientidele täielikult kohandatud WordPressi saite.

SEO (otsingumootoritele optimeerimine) sõbralik

Wordpress pakub mitmesuguseid SEO pistikprogramme, et optimeerida Teie veebilehe sisu levimist nii automaatsete kui ka käsitsi tehtavate protsesside kaudu.

See aitab maksimeerida Teie toote/teenuse teavet („Rich Snippets / Rich Results”), et pakkuda lisainfot, mis suurendab Teie platvormi katvust.

Lihtne liides ja mobiilisõbralik

WordPressi abil on lihtne lisada meediumifaile, linke ja uusi lehti. Aga ka mitmesuguseid pistikprogramme – nt Jetpack või WP mobiilidele. Ikka selleks, et hõlbustada kasutajasõbralikke liideseid lauaarvutite ja mobiilide jaoks.

Arendusjärgne tugi

Pineparks ei jäta Teid üksi ka peale arendustegevuse lõppu. Pakume täielikku tuge pärast Teie veebilehe käivitamist, tagades suure jõudluse kogu projekti kestvuse jooksul.

WordPressi arendus on soodne, aga tõhus

WordPress sobib väikestele ettevõtetele ja start-uppidele suurepäraselt, kuna selle soodsad seadistamiskulud ja madalad hooldustoimingud muudavad selle eelarvesõbralikuks sisuhaldusplatvormiks.

WordPressi arendus. Korduma kippuvad küsimused
Millised on WordPressi arenduse eelised?
Kas enne arendusprotsessi algust on võimalik öelda, milliseks kujuneb lõplik hind?
Milline on vajalik informatsioon projekti alguses, mida kindlasti teile edastama peaksin?
Kas te kasutate valmismalle (templiite)?
Milliseid funktsioone WordPress pakub?