Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine on meie igapäevane töö. Meie meeskond on professionaalsed ja kogenud veebisaidi arendajad, kellel on aastaid kogemust kodulehe loomisel ja parandamisel. Me tegeleme pidevalt uute projektidega ja püüame alati olla parimad kodulehe tegijad.

Üldine kodulehe tegemise protsess

Disain:

 • Loome visuaalselt atraktiivne ja järjepidev disainikontseptsioon.
 • Kujundame kasutajaliidese (UI) elemendid, sealhulgas värvipaletid, tüpograafia ja pildid.
 • Arenda välja kohanduv disain, et tagada ühilduvus erinevate seadmetega.

Veebiarendus:

 • Arendame veebilehe esiosa, kasutades HTML-i, CSS-i ja JavaScripti.
 • Arendame tagaosa funktsionaalsust (WordPress, Drupal, Magento jne) ja andmebaasi integreerimine.

Testimine/QA:

 • Viime läbi funktsionaalne testimine, et tagada kõikide funktsioonide korrektne toimimine.
 • Teeme ristbrauseri ja ristseadme testimine ühilduvuse kontrollimiseks.
 • Kontrollime jõudlust, turvalisust ja ligipääsetavust jne.

Deployment ja kodulehe hooldus

 • Meie teostame sinu kodulehe paigalduse teie serverisse ning pakume ka kodulehe hooldus- ja tugiteenust, mis hõlmab garantii perioodi jooksul kodulehe hooldust ja tuge, et tagada teie kodulehe sujuv toimimine.
Üldine kodulehe tegemise protsess

Kodulehe tegemise hind ja valmimise aeg

Kodulehe tegemise hind ja valmimise aeg võivad varieeruda mitmete tegurite, sealhulgas projekti keerukuse, funktsioonide ulatuse ja arendaja kogemuse alusel. Samuti võib hind ja aeg erineda sõltuvalt turu tingimustest ja konkreetsest ettevõttest või arendajast, kellega koostööd teete.

Üldiselt kehtib reegel, et mida keerukam ja mahukam on koduleht, seda kauem võib selle loomine võtta ja seda kõrgemad võivad olla ka kulud. Kui soovite standardse, lihtsama kujundusega kodulehte, võib selle valmimise aeg olla paar nädalat kuni kuu.

Kui soovite aga keerulisemat veebilehte koos mitmete funktsioonidega, võib valmimine võtta rohkem aega, isegi mitu kuud.

Hinnakujundus on samuti väga individuaalne, kuid kodulehe arendamise hind võib ulatuda mõnest sajast dollarist kuni mitme tuhande euroni.

Võta ühendust
Kodulehe tegemise hind ja valmimise aeg

Kodulehe tegemine WordPressiga, miks?

WordPress on populaarne valik kodulehe tegemiseks mitmel põhjusel:

 1. Lihtne kasutada: WordPress on kasutajasõbralik ja hõlpsasti hallatav platvorm.
 2. Laialdased võimalused: Saadaval on palju teemasid ja laiendusi, mis võimaldavad luua erinevat tüüpi veebisaite.
 3. Toetus ja kogukond: WordPressil on suur kasutajate kogukond, kust saab abi ja juhiseid.
 4. Otsingumootorite sõbralikkus: WordPress on optimeeritud otsingumootorite jaoks ning pakub SEO-pluginate tuge.
 5. Skaleeritavus: Veebisaiti saab lihtsasti laiendada vastavalt vajadustele.

Loomulikult on valikuid teisigi CMS-e ja veebiarendusplatvorme, kuid WordPress on laialdaselt kasutatav tänu oma lihtsusele, mitmekülgsusele ja laiale toe- ning ressursivalikule.

Kodulehe tegemine WordPressiga, miks?

Kodulehe tegemine mitte WordPressi platvormil?

Kui teie projekt kannab suurt koormust, näiteks üle 100 000 toote või keerukate integratsioonidega, või kui teil on suur külastuste arv veebisaidil, võib olla mõistlik kaaluda veebisaidi loomist mitte WordPressi platvormil, vaid näiteks Laraveli raamistikul, mis võimaldab luua oma sisuhaldussüsteemi (CMS). Selline lähenemine võimaldab paremini hallata suurt koormust ja tagada veebisaidi suure külastusmahuga toimetuleku.

Siiski on oluline märkida, et sellise projekti arendamine võib olla märkimisväärselt kulukam ja nõuab suuremat eelarvet:

 • Suurem eelarvevajadus: Kuna kohandatud lahenduste loomine nõuab rohkem aega ja spetsiifilisi oskusi, võib sellega seotud arendusmaksumus olla oluliselt suurem kui standardplatvormidel nagu WordPress.
 • Täiendatud ressursikulud: Lisaks eelarvele võib selline projekt nõuda rohkem ressursse, sealhulgas arendajate aega ja oskusi.

Kuigi alternatiivsed lahendused võivad pakkuda rohkem funktsionaalsust ja kohanduvust, tuleb arvestada, et sellised projektid nõuavad tavaliselt suuremat eelarvet ja ressursse. Lõpliku valiku tegemisel tuleks kindlasti arvestada projekti vajaduste ja kättesaadavate ressurssidega.

kodulehe tegemine eesti

IT-agentuur Pineparks

Oleme rahvusvaheline IT-ettevõte Pineparks, kellel on üle 10-aastane kogemus. Meie klientide hulka Eestis kuuluvad Keskhaigla, RailBaltic, Uusmaa, Standard, Helmes, Kultuuriministeerium ja Haridus- ning Teadusministeerium. Samuti toimus meil 2022. aastal rebränding, mil muutsime oma nime Blueglassilt Pineparksiks ning sellest kirjutas ka Äripäev. Rohkem infot meie kohta leiate siit.

it agentuur pineparks
Meie kliendid