Pöörise. Moodsa elukeskonna vääriline veebilahendus.

Klient

Meie kliendiks oli üks Eesti vanimaid ja tuntumaid kinnisvaraettevõtteid Uusmaa, kes on turul tegutsenud juba 1992. aastast. Nende missiooniks on olla turuliider pakkudes oma klientidele alati nende ootuste ületamist.

Eesmärgid

Meie eesmärgiks oli luua eraldi arendusprojekti alamleht Pöörise arendusele, mis pakuks külastajale ülevaate uusarenduse võimalustest ja kutsuks üles esitama maaklerile päringut. Veebileht pidi andma selge struktuuriga ülevaate elamistingimustest ja objektist ning olema mobiilisõbralik.

Mis me tegime

Arendasime ja disainisime WordPressi platvormile mitmekeelse veebilehe, mis tervitab külastajat juba esilehel ülevaatliku videoga näidiskorterist ja keskkonnast.

Videole järgnev interaktiivne moodul annab ülevaate elukeskkonnast ning kutsub üles tutvuma korterite ja hindadega. Hinnad ja Plaanid alamlehe interaktiivne kaart võimaldab sobivat maja valida, uurida erinevaid kortereid (suurus, tubade arv hind). Ehitusinfo annab ülevaate arendusprotsessist ja müügiinfo pakutavast ja tingimustest. Mõlemal juhul on kasutusel mobiilisõbralikud interaktiivsed menüüd, mis kutsuvad inimest üles saama võimalikult terviklikku infot arendusest ja müügitingimustest.

Tulemus: Moodsa elukeskonna vääriline interaktiivne veebileht https://poorise.uusmaa.ee/