Veebiagentuur

Pineparks veebiagentuur on olemas selleks, et pakkuda teile kõiki vajalikke veebitöid ühes kohas. Meie töö on korraldatud nii, et selle keskmes on meie kliendid ja nende äri. Peame kinni kokkulepitud tähtaegadest ja töötame kõvasti, et pakkuda oma klientidele parimat võimalikku kogemust. Meil töötavad UI/UX-disainerid, veebiarendajad ja SEO-eksperdid. Võtke meiega ühendust ja me leiame teile parimad lahendused!

Töö ja vile käivad veebiagentuuris käsikäes

Mida teeb veebiagentuur ja kuidas see töötab erinevate firmadega? Soovite luua uue veebisaidi, uuendada vana või luua veebipoe, kuid ei soovi seda ise teha? Võtke meiega ühendust ja me kaardistame teie vajadused. Ettevalmistav töö on väga oluline, et lõpptulemus vastaks täielikult teie vajadustele ja ootustele. Seega meie veebiagentuuris küsime ja arutame klientidega pigem rohkem kui vähem. Pakume teile erinevaid võimalusi ja siis on aeg lepingule alla kirjutada. Seejärel hakkame meie veebiagentuuris teie veebilehe kallal töötama. Kui teie veebisait või veebipood on valmis, võime alustada tööd, kui soovite, et teie kliendid selle kindlasti üles leiaksid. Näiteks teeme SEO-analüüsi ja kirjutame teie märksõnade põhjal sisutekste, mis on väga tähtsad otsingumootori jaoks. Samuti saame toota videoid, mis aitavad teil oma sõnumit sihtrühmale tõhusamalt edastada, olenemata sellest, kas te reklaamite oma ettevõtet, toodet või teenust. 

Tehtud töö: Helion, Šveitsi suurim ning tuntuim päikeseenergiasüsteemidega tegelev ettevõte.

Me kujundasime veebilehe välimuse ja arendasime veebilehe nii, et seda oleks lihtne hallata WordPressi platvormil. Sait on selge ja järjepidev, mitmekeelne ja pakub sujuvat kasutajakogemust sõltumata ekraani suurusest. Saidile on lisatud chat-bot, kus saate kiiret abi ja vastuseid võimalikele küsimustele. Me lõime lehel filtreerimissüsteemi, mis võimaldab teil otsida ja leida pilte, teavet ja asukohti kõigi tehtud tööde kohta. Valmis kodulehega saab tutvuda aadressile: www.helion.ch.

Veebiagentuur
Tehtud töö: Helion, Šveitsi suurim ning tuntuim päikeseenergiasüsteemidega tegelev ettevõte (Veebiagentuur Pineparks)

Veebiagentuur vs. individuaalne arendaja

Miks töötada veebiagentuuriga individuaalse arendaja asemel? Veebiagentuuris töötab mitu spetsialisti, näiteks tarkvaraarendajad, veebidisainerid või turundajad. See tähendab, et oskused, kogemused ja teadmised on tervel ettevõtel. Mida suurem on väljakutse, seda rohkem teadmisi ja oskusi vajab meeskond. Kui valite ühe arendaja oma veebisaidi ehitamiseks ja haldamiseks, olete

temast täielikult sõltuvuses. Kas ta haigestus? Töö peatub. Läks puhkusele? Taaskord seisab töö ja te jääte oma muredega üksi. Samuti ei pruugi ühel inimesel olla kõiki vajalikke erialasid ja te peate ostma sisse nii turundus- kui ka disainiteenuseid. Veebiagentuuri puhul võite olla kindel, et lepingu sõlmimisel saate kõik vajalikud inimesed ühes kohas ja abi, kui teil on probleeme.

Mida saate veebiagentuuri teenuste kasutamisest?

Oleme veendunud, et veebiagentuuri kasutamine aitab teil säästa nii raha kui ka aega. Miks nii? Eduka veebisaidi või veebipoe loomine on suur töö, mis ei lõpe pärast seda, kui lehekülg internetti läheb. Te peate pidevalt tegema parandusi, parandama vigu, uuendama pluginaid või lisama näiteks tootekategooriaid. Lähevad edasi ka turundustööd, näiteks otsingumootori optimeerimine või sisu kirjutamine. Veebiagentuuriga saate seda kõike teha korraga ja kindla hinna eest. Kui tellite neid teenuseid erinevatelt teenusepakkujatelt, on oht, et te ei saa lõplikku toimivat lahendust ning projekti ajakava ja eelarve võivad oluliselt erineda. Kui sõlmite lepingu veebiagentuuriga, siis teate ka veebisaidi valmimise ajakava ja võite sellega arvestada.

Tehtud töö: meie kliendiks oli Eesti üks vanimaid ja tuntumaid kinnisvarafirmasid Uusmaa, mis on turul tegutsenud alates 1992. aastast. Nende eesmärk on olla turuliider, ületades alati klientide ootusi.

Mida tegime? Töötasime välja ja kujundasime WordPressi platvormil mitmekeelse veebilehe, mis tervitab külastajat koduleheküljel näidiskorteri ja selle ümbruse ülevaatevideoga.

Videole järgnev interaktiivne moodul annab ülevaate elukeskkonnast ja kutsub teid üles tutvuma korterite ja hindadega. Hinnad ja plaanid alamlehel olev interaktiivne kaart võimaldab teil valida õige maja ja uurida erinevaid korteritüüpe (suurus, tubade arv, hind). Ehitusinfo annab ülevaate ehitusprotsessist ning müügiinfo pakkumiste ja tingimuste kohta. Mõlemal juhul kasutatakse mobiilisõbralikke interaktiivseid menüüsid, et anda inimestele kõige põhjalikumat teavet arengu- ja müügitingimuste kohta.

Veebiagentuur tagab töö järjepidevuse

Veebiagentuur pakub kõiki online-teenuseid üheaegselt ja sama ettevõtte poolt. See tähendab, et võite olla kindel kvaliteedis, hinnas ja õigeaegsuses. Samuti võite olla kindel, et isegi kui üks töötajatest haigestub, protsess ei jää seisma vaid jätkub. Kui töötate veebiagentuuriga, säästate nii aega kui ka raha ning saate kvaliteetse ja funktsionaalse veebisaidi või veebipoe. 

Tasuta konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust!