Veebilehe loomine

Pineparksi veebiarendus ettevõte pakub hea kvaliteediga veebilehte ja veebilehe loomine on meie igapäevane töö. 

Me loome veebisaite teie äri jaoks

Kuigi veebilehe omamine on parem kui selle puudumine, oleks mõistlik see korralikult luua, sest veebileht on esimene kontakt potentsiaalse kliendiga. Tänapäeval on kõigil endast lugupidavatel ettevõtetel veebileht ja tiheda konkurentsiga turul võidab see, kellel on parim veebileht. 

Eriti kui osa teie ettevõtlusest toimub internetis, ei piisa “heast” veebisaidist – teil on vaja “eriti head” veebisaiti. 

Mis on hea veebisait? Hea veebileht köidab teie tähelepanu, äratab teie emotsioone ja annab teile hõlpsasti seda, mida vajate. Siin on mõned väga olulised asjad, mida oma ettevõtte veebisaidi loomisel arvesse võtta.

ORGANISATSIOON JA STRUKTUUR

Head veebilehed on hästi organiseeritud ja selge struktuuriga. Nad ei ole segaduses segase sisu ja bänneritega; nad on korrastatud ja professionaalsed. Samuti on need struktureeritud vastavalt sihtrühmale ja turule. Hästi korraldatud struktuur muudab veebisaidi kasutajasõbralikuks ja lihtsaks.

Läbimõeldud organisatsiooniline struktuur aitab külastajatel hõlpsamini navigeerida ja leida veebisaidi sisu. Lisaks sellele hõlbustab selge korraldus ja struktuur Google’ile teie veebisaidi indekseerimist ja otsimist.

LIHTNE NAVIGEERIMINE

Edukad veebisaidid pakuvad lihtsat ja hõlpsat navigeerimist. Külastajad peaksid leidma kõik vajaliku kiiresti ja lihtsalt. Kui kasutajad peavad arvama ja püüdma leida seda, mida nad vajavad, siis nad pettuvad ja lahkuvad. Seepärast on oluline lisada oma veebilehele intuitiivne navigatsiooniriba.

ORIGINAALNE SISU

Kvaliteetsed veebisaidid keskenduvad oma publiku vajadustele, mitte sellele, mida nad müüvad. Hea ja värske sisu köidab külastajaid ning meelitab neid osalema, kutsuma oma sõpru ja tagasi tulema. Google hindab ka sisu, mis on kasutajate jaoks asjakohane ja kaasahaarav, nii et originaalse sisu loomine on suurepärane võimalus luua sünergiat hea veebisaidi loomisel.

SUUREPÄRANE DISAIN

Kaunis ja kaasaegne kujundus muudab veebilehe unustamatuks. Hea veebisait põhineb teemal, mis peegeldab selle turgu ja isikupära. Suurepärane disain hõlmab ka ettevõtte brändi integreerimist ja kasutajakogemuse arvestamist. Seega on oluline kujundada veebisait nii laua- kui ka mobiilseadmete jaoks. Head veebisaidid on mõeldud kõigile sihtrühmadele, sealhulgas puuetega inimestele, alates värvipimedatest kasutajatest kuni raskemate puuetega inimesteni.

KIIRUS

Kasutajad ei taha oodata aeglase sisu laadimist, nad tahavad teavet kiiresti ja viivitusteta. Tänapäeva maailmas on enamik kasutajaid harjunud sellega, et kui nad lähevad veebilehele, mis ei lae nii kiiresti, kui nad ootavad, siis võivad nad minna tagasi ja klõpsata mõnele teisele veebilehele, mis laadib kiiresti. Optimeeritud graafika, video ja heli annavad veebisaidile vajaliku kiiruse, et see laadiks kiiresti. Kui tegemist on lehe laadimiskiiruse vähendamisega mobiilseadmete jaoks, tuleb AMP (Accelerated Mobile Pages) kasuks. See on Google’i toetatud projekt, mille eesmärk on muuta veebilehtede laadimine mobiilseadmetes kiireks. Üldiselt on lehekülje laadimiskiirus oluline tegur, kui tegemist on konkurentide ees püsimisega.

Milline on veebilehe loomise protsess?  

Klient ütleb meile, mida ta vajab, ja Pineparks pakub lahenduse. Küsimused, mida esitada projekti alustamisel: 

  • Mis on veebisaidi peamine eesmärk?
  • Kust kliendid teid praegu leiavad? Millised on olnud turunduskanalid?
  • Milliseid tooteid/teenuseid tuleks veebilehel tutvustada ja millist sisu peaks sisaldama? Kas sisu peaks esitama klient ise või peaks selle kirjutama professionaalne copywriter?
  • Millised pildid on juba olemas ja milliseid tuleks lisada? 
  • Kes on konkurendid? Milline on turueelis konkurentide ees? 
  • Millised Pineparks tööd meeldivad teile või millised veebilehed veebiressurssidest paistavad silma?
  • Mitmekeelse veebilehe loomine. Mitmes keeles peaks veebileht olema?
  • Kas tuleks luua erilahendusi ja -efekte? 
  • Kuidas sobiks vana logo uude kujundusse? Kas peame võib-olla looma uue visuaalse identiteedi.
  • Kui palju olete valmis investeerima?

Kui see teave on olemas, kujundab veebiisainer veebilehe. Kui see vastab kliendi ootustele ja eesmärkidele, alustame veebilehe arendamist. 

Tehtud töö: Projekti tellijaks oli SA Innove – hariduskeskus, mis parandab ja koordineerib nii üld- kui ka kutseharidust Eestis. SA Innove peamine eesmärk on edendada õpikeskkonda ja toetada õpilaste arengut Eestis.

Education Estonia veebilehe loomine
Education Estonia veebilehe loomine

Mis sai tehtud? Veebisaidi kontseptsioon ja eesmärk oli selgelt määratletud, mis hõlbustas protsessi. Kontseptsiooni osas aitasime luua ka struktuuri ja viisi materjali esitamiseks. Eesmärk oli luua tõhus veebileht, mis tekitaks huvi ja aitaks inimestel leida vastuseid oma küsimustele. Suurem osa ajast kulus disainile ja tehnilisele lahendusele.

Mis on seotud WordPressi veebilehe loomisega?

WordPress on maailmas kõige laialdasemalt kasutatav platvorm, millele veebilehte ehitada. See on tõenäoliselt kõige tõhusam ja tulemuslikum lahendus. WordPressis on tuhandeid malle ja veebilehte on võimalik luua minimaalse kodeerimisega. Selle tulemusena kulub veebiarendajal vähem töötunde ja lõpptulemus on kliendi jaoks odavam. WordPress pakub ka kasutajasõbralikku kasutajaliidest, mis teeb veebilehe uuendamise tulevikus lihtsaks ning uute piltide, artiklite üleslaadimiseks või tekstide muutmiseks ei pea olema arendaja.

Veebilehe loomine ja hinnad

Veebilehe loomise hind võib väga palju erineda sõltuvalt mitmest tegurist, nagu veebilehe tüüp, keerukus, programmerimis keel, CMS, disaini keerukus, funktsionaalsus, turunduselementide lisamine jne.

Väga lihtne veebileht võib maksta 1500-3000 eur, samas kui keerukam veebileht, mis sisaldab rohkem funktsioone, võib maksta al. 10K eur. Kui soovid platformi või webappi, mida kasutavad paljud inimesed, võib hind olla veelgi kõrgem.

Kui saame olla teile veebilehe loomisega abiks, siis võtke meiega julgelt ühendust!

Pineparks Tallinn office
Meie kliendid