Epoe arendus

Veebipoed ja B2B tellimiskeskused

Epoe arendus on üks meie peamistest teenustest. Pineparksi-l on kogemus kümnetes e-kaubanduse arendusprojektides. Me kujundame ilusaid, kliendisõbralikke veebipoode ja arendame kasutajaliideseid, mis võimaldavad ettevõtetel automatiseerida äriprotsesse, säästa aega ja tööjõukulusid ning saavutada konkurentsieelis. Kasutame kõige populaarsemaid e-kaubanduse platvorme, nagu WordPress WooCommerce, Prestashop, Magento. Konsultatsiooni või pakkumise saamiseks e-kaubanduse arendamiseks või ettevõtte tellimiskeskuse loomiseks võtke meiega ühendust!

E-kaubandus on juba aastaid olnud tõusuteel, kuna füüsilise kaupluse pidamisega seotud kulud on mitmekordsed. Füüsiline kauplus maksab strateegilise asukoha eest kõrget üüri ja iga ruutmeeter maksab. Veebipoe külastajate arvul ei ole praktiliselt mingeid piiranguid, mida turunduskampaaniate abil saab ligi meelitada. Füüsilises kaupluses on tellimuste vastuvõtmiseks vaja teenindavat personali. Veebipoes on tellimisprotsess automatiseeritud. Müügiarveid saab automaatselt sisestada raamatupidamissüsteemi ka äritarkvara API-liidese kaudu. Mõne tootetüübi puhul toetavad veebipood ja füüsiline kauplus teineteist. Inimene näeb toodet veebipoes ja läheb seda proovima või näeb seda füüsilises poes ja ostab selle.

WordPress WooCommerce veebipoe tegemine

WordPressi WooCommerce on Eesti kõige populaarsem e-kaubanduse platvorm väga headel põhjustel. Nimelt:

 • Kulutõhusus – arendusprotsess on kõige kiirem ja seega ka kõige kuluefektiivsem viis veebipoe loomiseks sellel platvormil. See on kõige kiirem ja tõhusam viis platvormi kasutamiseks. Tootekataloog ja üksikute toodete leheküljed, ostukorv on juba valmis.
 • Ulatuslikud lisad – makse- ja tarnelahenduste lisamine on kiire ja lihtne. WooCommerce’il on tohutu kasutajaskond üle maailma, mistõttu sellel e-kaubanduse platvormil on 95% funktsioonidest, mida lihtne e-kaubanduse omanik sooviks.
 • Klientide haldamine – WooCommerce Point of Sales annab hea ülevaate tellimuste seisust. Tellimusi on lihtne hallata, muuta ja tühistada. Vaata rohkem

Epoe arendus Magentoga

Ettevõtted, kes vajavad e-kaubanduse platvormilt suuremat jõudlust ja funktsionaalsust ning kellel on väike eelarve, saavad kasu Magento e-kaubanduse platvormist. Magento platvorm jääb kiireks isegi siis, kui sellele lisatakse kümneid ja sadu tuhandeid. Magentol on mugav tootehaldusliides. 

Siiski tuleb arvesse võtta Magento e-kaubanduse platvormi järgmiseid aspekte:

 • Magento arendus on ulatuslikum ja ka kulud arendustunni kohta on suuremad. Magento nõuab arendajat ja selle mudel on keeruline.
 • Magento nõuab võimsamat serverit.
 • Magento edasine arendamine on kallim.
 • Magento moodulid on kallimad kui WordPressi WooCommerce’i või Prestashopi moodulid.

Tehtud töö: Meie ülesanne oli rakendada nii lihtsaid kui ka tehniliselt väga keerulisi ideid, et parandada vanas veebikeskkonnas esinevaid kitsaskohti, mis tuvastati kasutajakogemuse analüüsi käigus. Nagu Tallinn, ei ole ka veebileht kunagi “valmis” ja tulevikku vaadates on uuendused hädavajalikud konkurentsivõime parandamiseks ja säilitamiseks.

Loaomaailma epoe arendus
Loaomaailma epoe arendus

Milline on hea veebipood?

 • Kasutamise lihtsus – meie meeskond on leidnud, et paljudele veebiostlejatele on tellimuse tegemine liiga keeruline, seega tellimine peaks olema lihtne, arusaadav ja kiire (kaks klikki ja toode on juba Ostukorvis). 
 • Emotsionaalne sisu – suurepärane foto- ja videosisu, mis näitab, miks toode on suurepärane ja millised on selle peamised eelised.
 • Usaldusväärsus – visuaalid peavad äratama usaldust ning samuti on hea rõhutada, kes on teie peamised kliendid või partnerid. 
 • Kiirus – tänapäeva veebikasutajad on üsna tujukad ja kui veebilehe laadimine võtab liiga kaua aega, siis läheb tähelepanu kaduma.
 • Suur liiklus – kui ei ole külastajaid, ei osta keegi. Pakume nõustamist ja täisteenust teie online-ettevõtte kulutõhusaks turundamiseks.
 • Mugav hallata – kui veebipoe haldamiseks on valitud vale platvorm või veebipood on valesti ehitatud, ei ole toodete ja klientide haldamine mugav.
 • Automatiseeritud tööprotsessid – korralik veebipood teeb kogu käsitsi tehtava töö ära. Kliendile ei ole vaja saata e-kirja, e-pood teeb seda teie eest. Klient ei pea küsima, kas toode on laos, sest see teave on sünkroonitud äritarkvarast. Müügiarved sisestatakse automaatselt raamatupidamistarkvarasse. Ärikliendid saavad sisse logides tellida tooteid erihinnaga. Pakendi sildid luuakse automaatselt. Neid ei ole vaja käsitsi sisestada.

Epoe arendus ise?

Loomulikult on võimalik seda ka ise teha. Kogenud veebikasutaja saab luua põhilise veebipoe, kasutades WordPressi WooCommerce’i, Shopify’i või VOOGi. Epoe arenduse protsessi käigus võivad nad siiski avastada, et nad ei suuda luua mõnda soovitud funktsionaalsust või nad ei suuda teha vajalikke muudatusi või nad jõuavad disainini, millel puudub usaldus või emotsioon. Ei optimeeri allalaadimiskiirust ega loo lihtsat kliendirada. Turvalisust ei saa tagada. Puudulik arusaamine makse- ja tarnelahendustest. Või ei ole aega kogu selleks tööks. Neil põhjustel kutsutakse appi Pineparks arendusmeeskond.

E-kaubanduse arendus tasub anda kogenud veebiarendajale, kes suudab tõhusalt ja teadlikult luua lõpptulemuse, mis vastab kliendi nägemusele ja vajadustele. Loovuse ja teadmistega aitavad Pineparks eksperdid teil laiendada oma e-kaubanduse kliendibaasi, saavutada müügieesmärgid ning tagada toimiv ja konkurentsivõimeline e-kaubandus, mis aitab teil saavutada ka teie klientide eesmärke.

Kuigi on olemas head e-kaubanduse platvormid, mis pakuvad algajatele erinevaid lahendusi, on pikemas perspektiivis turvalisem ja targem jätta oma veebipoe loomine ja arendamine e-kaubanduse arendaja hooleks. Nii saate olla kindel, et teie veebipood on funktsionaalne, kasutajasõbralik ja vastab kõigile seadustele ning veebilehe kujundamise parimatele tavadele.

Epoe arendus
Pineparksi meeskond Brightonis

Miks usaldada veebiarendajat oma veebisaidi ehitamisel

Veebiarendaja loob jätkusuutliku ja loogilise struktuuriga veebipoe. Veebiarendaja valmistab jätkusuutliku ja kestva veebilehe ning tal on kogemused ja teadmised muudatuste ja arenduste kiireks ja tõhusaks elluviimiseks. Veebiarendaja loob lõpptulemuse ja kujunduse vastavalt kliendi nägemusele. Veebiarendaja pakub kvaliteetset ja tõhusat teenust. 

Kui teie ettevõte soovib luua uue kvaliteetse veebipoe, et eristuda konkurentidest ja jõuda uute klientideni, võtke meiega ühendust.